Čtenářům Pardubice Živě nadělujeme! Kdo získal měsíční členství v Sun City Fitness?

Pardubice – Pro čtenáře našeho serveru Pardubice Živě máme dobrou zprávu. Nejen, že si u nás můžete přečíst spoustu zajímavých a užitečných informací z Pardubic a okolí, ale zároveň se vás snažíme hýčkat také atraktivními soutěžemi.

Jednou z nich byla i ta, kterou jsme pro vás přichystali společně se Sun City Fitness Pardubice. Nesla název Připravte své tělo do plavek.

Dva čtenáři získali komplexní péči o tělo

Dva čtenáři našeho serveru Václav Krampera a Pavla Látalová měli jedinečnou šanci zdokonalit svou postavu a zároveň udělat něco prospěšného pro zdraví. Sun City Fitness Pardubice jim nabídlo možnost komplexní péče o tělo po dobu 8 týdnů, a to zcela zdarma, včetně mnoha dalších příjemných výhod a bonusů!

Oba účastníci projektu si ji nemohli vynachválit. „I díky tomu, že jsme tu měli skvělou podporu, mě soutěž tak bavila,“ řekl šťastný vítěz, 29letý obráběč kovů Václav Krampera z Pardubic.

Podobně hovořila rovněž druhá soutěžící, 41letá účetní a pokladní pardubického Domova pro seniory Dubina Pavla Látalová. „Jsem vděčná za šanci se nejen přihlásit do tohoto projektu, ale také za to, že jsem měla tu čest se ho i přímo účastnit a umístit se v něm na krásné druhé příčce,“ podotkla maminka tří kluků ve věku 6, 12 a 14 let.

Šťastný vítěz, 29letý obráběč kovů Václav Krampera z Pardubic a generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký
« 1 z 3 »

Zajímavá odměna pro šestici z vás!

Oba soutěžící zároveň poděkovali všem čtenářům Pardubice Živě a uživatelům sociálních sítí Sun City Fitness Pardubice za podporu a těm, kteří se zapojili do čtenářského hlasování, také za hlasy.

A právě na šestici z vás, co jste vyjádřili své sympatie Václavu Kramperovi či Pavle Látalové, čeká zajímavá odměna. „Třem podporovatelům Václava Krampery a třem Pavly Látalové jsme se rozhodli věnovat měsíční členství zdarma,“ sdělil generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

Těmi šťastnými jsou: Pavlína Málková, Květuše Bogapovová, Sabina Bradnová, Jiří Černý, Pavlina Murcko a Stanislav Kysilka. (Výherci kontaktujte nás do zpráv na Facebooku Pardubice ŽIVĚ).

„Soutěžícím moc děkujeme za to, že se do našeho projektu zapojili a že ho vzali skutečně za svůj. Jsme rádi, že na sobě opravdu pracovali a že jsme mohli přispět ke změně jejich životního stylu. Věříme, že jejich příklad pomůže i ostatním je následovat,“ dodal generální manažer Sun City Fitness Pardubice.

  •  
  •