Čtenáři Pardubice Živě už v Sun City hubnou do plavek! Matka tří dětí se v posilovně ocitla poprvé po 15 letech…

Pardubice – Nová soutěž Připravte své tělo do plavek, kterou pro vás společně přichystalo Sun City Fitness Pardubice a server Pardubice Živě, má za sebou první týden. 

Dva čtenáři serveru Pardubice Živě Pavla Látalová a Václav Krampera mají nyní jedinečnou šanci zdokonalit svou postavu a zároveň udělat něco prospěšného pro zdraví. A to vše zcela zdarma po dobu 8 týdnů pod dohledem profesionálů ze Sun City Fitness Pardubice!

„Naším cílem je, aby se u nás každý cítil maximálně příjemně a soutěž mu pomohla,“ řekl generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

V posilovně poprvé po 15 letech

„V posilovně jsem se ocitla po 15 letech. Dříve jsem to jako máma tří dětí časově nezvládala. Ale v Sun City mi vyšli ve všem vstříc, za což jsem moc ráda,“ konstatovala 41letá účetní a pokladní z Pardubic Pavla Látalová.

„První dojmy jsou skvělé, i když to tedy byla fuška. Opravdu mě to cvičení bavilo. A to i díky příjemnému prostředí, sympatickým lidem a komunikativnímu trenérovi, který se mi skutečně věnoval a všechno mi ochotně vysvětlil. Přece jen, spousta věcí pro mě byla nových,“ uvedla Pavla Látalová.

Pavla Látalová
« 1 z 3 »

Hlavní cíl? Změnit svou postavu

„Rád bych změnil svou postavu. Zvětšil svalovou hmotu na těle a zmenšil tuk na břiše. Udělám pro to cokoliv,“ nechal se slyšet druhý soutěžící, 29letý Václav Krampera.

Vyhraje ten, kdo získá nejvíc sympatií

Během celého trvání projektu budeme na webových stránkách i sociálních sítích Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice pravidelně sledovat úbytek či nárůst váhy obou účastníků. A kdo soutěž Připravte své tělo do plavek vyhraje? Nebude to ten, kdo za celou dobu shodí nejvíc kilogramů. Zvítězí ten, co získá nejvíc sympatií vás, čtenářů webů a uživatelů sociálních sítí Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice. Čekají na něj atraktivní ceny, stejně jako na ty z vás, kteří se aktivně zapojíte do našeho hlasování. To již brzy odstartujeme, tak sledujte webové stránky a sociální sítě Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice!

  •  
  •