Budeš další světovou modelkou nebo modelem? Přijď na casting do OC Palác Pardubice!

Pardubice – Každý rok hledá prestižní modelingová soutěž Schwarzkopf Elite Model Look na svých castinzích nové talenty. První casting je pouze začátkem výběrového řízení, ale také výchozím bodem na cestě k hvězdné modelingové kariéře. Agentura Elite objevila mnoho dnes již celosvětově známých modelek – a možná tenhle rok najde právě tebe! Zapiš si do diáře 11. dubna v 15 hodin casting v obchodním centru Palác Pardubice!

Modelingových castingů Schwarzkpf Elite Model Look se mohou zúčastnit uchazečky a uchazeči splňující podmínky soutěže. Přihlásit se mohou ženy od 13 do 21 let, které měří více než 170 cm, a muži od 15 do 23 let, kteří jsou vyšší než 183 cm. Na castingu v Paláci Pardubice se můžete těšit na topmodelku Denisu Dvořákovou, která bude soutěží provázet jako ambasadorka Elite Model Look. Každého, kdo se na casting přihlásí, čeká vstupní pohovor se zástupci modelingové agentury Elite a dárky od partnerů, mezi nimi i časopis Elle.

Kromě toho bude probíhat také losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, produkty Swissdent a Tweezerman od Profimed. Vyhrát můžete rovněž dekorativní kosmetiku značky ARTDECO. Nově bude během letošních castingů probíhat soutěž o profesionální fotografie přímo od agentury Elite, ale i o produkty od firmy Rowenta v hodnotě 17 500 Kč. Více informací najdete na rowenta.cz/elite. Na místě si také můžete nechat zdarma poradit s péčí o vlasy od profesionálů ze Schwarzkopf a nechat si udělat analýzu vlasů. Po skončení všech castingů organizátoři do 14 dnů kontaktují ty, kdo postoupí do semifinále, jenž se bude konat v červnu.

Každoročně organizovaný casting Elite Model Look začal v České republice v roce 1992, jedná se o celosvětovou prestižní soutěž, jejíž první ročník proběhl již v roce 1983. Elite Model Look odstartovala kariéru modelek takových jmen, jako jsou Cindy Crawford, Gisele Bündchen nebo Hana Jiříčková. Tento rok bude probíhat první kolo castingů v 15 obchodních centrech České republiky, jedním z nich je právě Palác Pardubice, kde se casting odehraje 11. dubna. Poslední z prvního kola castingů se bude konat 21. dubna.

Více informací naleznete na www.palacpardubice.cz nebo na facebookových stránkách Atria Palác Pardubice.