Blíží se další ročník Poháru hejtmana Pardubického kraje v kopané…

Pardubice – René Živný, radní Pardubického kraje pro sport, a Michal Blaschke, předseda Krajského fotbalového svazu, rozlosovali první kolo Poháru hejtmana Pardubického kraje v kopané mužů.

To bude na programu o víkendu 25. – 26. 7. 2020 a přihlásilo se do něj 32 celků. Druhé kolo je naplánované hned o týden později, na víkend 1. – 2. 8. 2020. Čtvrtfinále, semifinále a finále se pak budou hrát na jaře 2021.

„Pohár hejtmana je vždy napínavá soutěž, a to také z toho důvodu, že se první dvě kola hrají o prázdninách a nikdo tak neví, v jakém složení dorazí družstva z vyšších soutěží. Není tak často nouze o velká překvapení,” uvedl René Živný. Ten má jako předseda TJ Sokol Semín v živé paměti finálové utkání tohoto poháru z roku 2019, které se hrálo právě v Semíně.

Michal Blaschke, předseda Krajského fotbalového svazu dodal: „Také v nastávajícím ročníku čekají celky, které se probojují do finále, atraktivní ceny. Hejtman Martin Netolický kopané v regionu fandí a vítězné družstvo se může těšit na hodnotnou cenu v podobě zájezdu na některé ze zahraničních fotbalových utkání.”

Zdroj a foto: Pardubický kraj

  •  
  •