Bittová, Dusilová, Načeva přivezou na turné živé album SPOLU zaznamenávající to nejlepší z loňských koncertů!

Iva Bittová, Lenka Dusilová a Monika Načeva vyráží v posledním listopadovém týdnu na společné turné. Série sedmi koncertů odstartuje 23.11. v Českých Budějovicích odkud pokračuje přes Pardubice, Brno, Ostravu, do vyprodané Prahy a skončí 30.11. v Jablonci nad Nisou. Tři ikony české alternativní scény se rozhodly vydat živé album s názvem Spolu, jež zaznamenává prostřednictvím audia i videa ty nejsilnější momenty z loňských vystoupení. Exkluzivní nahrávku si fanoušci budou moci poprvé zakoupit na koncertní šňůře.

Trojice fenomenálních zpěvaček zcela odlišných žánrů vytvořila vlastní hudební jazyk, kterým promlouvá k posluchačům. Vidět Ivu Bittovou, Lenku Dusilovou a Moniku Načevu na jednom pódiu je doslova životní zážitek. Záznam z jejich společných koncertů vznikl během prosince 2017 v Brně a Praze. Nejlepší momenty toho, co jste mohli od Bittové, Dusilové a Načevy slyšet i vidět v minulém roce, vychází na živém albu obsahujícím CD plus DVD. Jedná se o zachycení vzájemné jedinečnosti, komorní atmosféry i pronikavé ženské energie.

Když loni na podzim oznámily tyto tři výjimečné umělkyně čtyři společné koncerty, vstupenky byly vyprodány v řádu hodin, potažmo dní. Letošní série koncertů započne 23.11. v Českých Budějovicích, dále zamíří do Pardubic, Brna, Ostravy, Prahy a Jablonce nad Nisou, kde 30.11. odehraje trio poslední koncert. Beznadějně vyprodaná Praha bude jako jediná hostit Ivu Bittovou, Lenku Dusilovou a Moniku Načevu dva večery po sobě.

Nutno podotknout, že tato vystoupení jsou nejspíš poslední šancí, jak zažít všechny tři dámy pohromadě. Iva Bittová ohlásila koncertní pauzu od začátku roku 2019 až do jara  2020. Další plány tria jsou tedy do budoucna nejasné.

 

Název: Bittová/Dusilová/Načeva: Spolu

23.11. pá České Budějovice  – KD Vltava od 19:30 hodin

24.11. so Pardubice – KD Hronovická od 19:30 hodin

26.11. po Brno – Sono centrum od 19:30 hodin

27.11. út Ostrava – Evangelický kostel od 19:30 hodin

28.11. st Praha – Palác Akropolis od 19:30 hodin VYPRODÁNO

29.11. čt Praha – Palác Akropolis od 19:30 hodin VYPRODÁNO

30.11. pá Jablonec nad Nisou – Eurocentrum od 19:30 hodin

Předprodej 650 Kč v síti Ticketstream

Více informací: www.bittova-dusilova-naceva.cz

Zdroj a foto: PR / Media – Barbora Olšanová

  •  
  •