Bílé Vánoce Lucie Bílé se v pardubickém Ideonu povedly

Pardubice – Bílé Vánoce Lucie Bílé se ve středu večer v pardubickém Ideonu povedly. Nejpopulárnější tuzemská zpěvačka na program svátečně laděného koncertu zvolila písně, které jsou typické pro adventní období. 

Pestrý hudební koktejl

Společně se známým klavíristou Petrem Maláskem, jeho kapelou a Bílým sborem vybrali působivou sestavu songů, co patří mezi celosvětově nejúspěšnější, přidali podobně známé tuzemské a aby byl hudební koktejl ještě pestřejší, doplnili už tak atraktivní nabídku o několik překvapení. 

Vyprodaným sálem zněla například Tichá noc, Ave Maria, Rolničky či česká verze skladeb Amazing Grace a Hallelujah. To vše v zajímavých aranžích a na působivě nasvícené scéně, kde Zlatá slavice předvedla své pěvecké mistrovství.

Nádherné povolání

„Já mám tak nádherné povolání. Když jsem ho nemohla před časem dělat, museli mi doma tleskat, když jsem myla nádobí. Tolik mi chybělo publikum. I proto jsem se na toto vánoční turné tolik těšila," přiznala Lucie Bílá, která jako speciálního hosta přivítala zpěváka Jana Bendiga

„Je to obrovský talent, má nádherný hlas a laskavé srdce. A to neříkám proto, že jsou v hledišti jeho rodiče," smála se 56letá zpěvačka, když vítala 28letého královéhradeckého rodáka.

Předčasný vánoční dárek

„Že stojím na jednom pódiu s Luckou, je pro mě předčasný vánoční dárek, splněný sen," prohlásil Jan Bendig, který zatleskal i závěrečnému vzkazu slavné interpretky. „Ať jste zdraví a šťastní, obklopení laskavými lidmi, kteří vás mají rádi," uzavřela držitelka speciální ceny Anděl za zpěvačku pětadvacetiletí Lucie Bílá.

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ
Foto: luciebila.com