Bílá tlapka v hospodě v Podůlšanech. Na hřejivou polární pohádku můžete zdarma!

Přijďte s dětmi zdarma na pohádku Markéty Havlové, která nese název Bílá tlapka! K vidění bude v sobotu 17. února 2024 od 16:30 hodin v hospodě v Podůlšanech.

Nová hřejivá polární pohádka

Nová hřejivá polární pohádka je součástí unikátního cyklu PŘÍBĚHY MĚSÍČNÍ DUHY – MUZIKOTERAPEUTICKÉ POHÁDKY. „Jde o svět laskavých pohádkových příběhů, netradičních hudebních nástrojů a písniček ušitých pohádkám na míru," řekla autorka pohádkového cyklu Markéta Havlová.

Bílá tlapka vypráví o tom, jak se sněžný lišák projde po polární záři. „Je to veselá i dojemná pohádka, plná fantazie a písniček," podotkla Markéta Havlová.

Vstup je po registraci zdarma 

„Vstup na pohádku je na základě registrace zdarma," sdělila ředitelka Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) Jana Machová. Ta je zároveň komunitní pracovnicí v projektu Komunita pro komunitu.

Přihlásit se můžete na e-mailové adrese machova@konep.cz.

Tuto akci pořádá Koalice nevládek Pardubicka v projektu Komunita pro komunitu. „Jeho hlavním cílem je stmelovat rodiny, podporovat opomíjené skupiny obyvatel, aby si mohly užívat aktivního důstojného života ve společnosti a také zamezit odlivu lidí z venkova do měst," uvedl předseda Místní akční skupiny (MAS) Regionu Kunětické hory Jozef Petrenec.

Cíl: pořádat akce, které mají přínos pro komunitu

„Pořádáme různé akce, které by měly mít přínos pro komunitu a posilovat tak komunitní a rodinné vazby," upřesnila manažerka pro strategii komunitně vedeného místního rozvoje Kristýna Holečková.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost plus. Má dva klíčové partnery. Těmi jsou spolek Zdraví a sportovní aktivity a Koalice nevládek Pardubicka (KONEP).

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ