Anketa Nejúspěšnější sportovec roku zná první vítěze okresu Ústí nad Orlicí…

Lanškroun – V pondělí se v Lanškrouně uskutečnilo slavnostní  vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku za rok 2019. V Kulturním centru byli oceněni nejlepší sportovci okresu Ústí nad Orlicí. Sportovcům blahopřáli i zástupci Pardubického kraje v čele s hejtmanem Martinem Netolickým, který předal nejvyšší ocenění běžkyni Adéle Stránské. Další ceny předali i René Živný, radní pro oblast sportu a Bohumil Bernášek, radní pro školství.

Výsledky ankety za okres Ústí nad Orlicí

JEDNOTLIVCI DOROST A JUNIOŘI

David Bílek, 16let, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí,atletika
Petr Dvořáček, 17let, Falcon Kickbox, Vysoké Mýto
Vanesa Halbrštátová , 18 let Hokejbal Letohrad
Mikuláš Karlík, 20 let, Klub biatlonu Letohrad
 Nikola a Karolína Málkovy , 15 let, SK Žamberk, kanoistika
Tomáš Mikyska, 19 let, Klub biatlonu Letohrad
Adéla Moravcová, 16 let, TOSK Žamberk, tenis
Jan Semirád, 16 let, Klub biatlonu Letohrad
Eliška Šedová, 18 let, TTC Ústí nad Orlicí
Vít Škrkoň , 19 let, TJ Lokomotiva Česká Třebová, judo

CENA FAIR PLAY

Matěj Vondra, 12 let, TJ Sokol Libchavy, fotbal

HANDICAPOVANÍ SPORTOVCI

Jan Holub, 19 let, SO UNO Ústí nad Orlicí –plavání
Radim Mikulecký, 35 let, Stacionář Ústí nad Orlicí

38 Sympaticka Adela Stranska
« 1 z 9 »

JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ

1. Adéla Stránská, 28 let, Českotřebovský běžecký klub Iscarex
2. Daniel Suchánek , 26 let, Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto
3. Monika Simonová, 34 let , Cyklotrénink F. Trkal Lanškroun
4. Markéta MARKOVÁ, 25 let , SDH Dolní Čermná – požární sport
5. Tomáš Křivda,20 let ,Klub orientačního běhu K.O.B. CHOCEŇ
6. Ondřej Unzeitig, 19 let, Sokol Česká Třebová II.volejbal
7. Hana Wiedermanová, TJ Lokomotiva Česká Třebová, kuželky

KOLEKTIVY Z VESNIC

TJ Sokol Libchavy, fotbal
TJ Žichlínek,volejbal mladší a starší žákyně

KOLEKTIVY DOSPĚLÝCH

1. TJ Lokomotiva Česká Třebová,  kuželky muži 
2. TJ Lokomotiva Česká Třebová, hokejbal, družstvo žen
3. SK Hokejbal Letohrad – muži
4. TJ Sokol Česká Třebová II. volejbal muži
5. Atletický klub Vysoké Mýto – ženy

KOLEKTIVY MLÁDEŽE

TJ Sokol Česká Třebová II. volejbal
TJ Lanškroun , volejbal – družstvo kadetek
TJ Lanškroun , volejbal družstvo juniorek
SK Hokejbal Letohrad – junioři
Klub biatlonu Letohrad – družstvo žactva
OFS Ústí nad Orlicí , Fotbalový výběr okresu Ústí nad Orlicí U12 

REPRE V CIZÍM DRESU

Lukáš Vašina,20 let , volejbal
Dominik Záleský ,24 let, atletika

TRENÉŘI, CVIČITELÉ, ROZHODČÍ

Radka Doskočilová, 41 let, Klub biatlonu Letohrad
Josef Fogl, 61 let, BUDOS Letohrad
Martin Holec, 45 let, Klub biatlonu Letohrad
Tomáš Severa, Tacl team Letohrad
Jaroslav Morávek ,Tacl team Letohrad
Jiří Typl, 38 let Fbk Orlicko- Třebovsko  

JEDNOTLIVCI VETERÁNI

Renata Čadová, 53 let, TJ Lokomotiva Česká Třebová, oddíl ROB
Zdeňka Hicklová, 47 let, Ski team Česká Třebová alpské disciplíny
Jana Matyášová,54 let,Spol. Silvita spol. s r.o. Ústí nad Orlicí, běh do vrchu, kros a silnice
Vladimír Nebola,49 let, TJ Spartak Letohrad, benčpres,váhová kategorie do 93 kg
Jiří Strnad, 73 let ,KVS Žamberk- kategorie kanoe C – veteráni

JEDNOTLIVCI ŽACTVO

Tereza Jedličková,11 let, SK Žamberk- kanoistika
Eliška Krummerová, 15 let, Tacl team Letohrad,bowling
Jan Müller, 15 let, BUDOS Letohrad,karate
Ondřej Náhlík, 12let, Karate Team KCK TJ Jablonné nad Orlicí
Adam Novotný, 12 let, Plavecký klub Vysoké Mýto
Sára Viktorie Serbousková, 15 let , Atletický klub ISCAREX Česká Třebová
Andrea Trnková 15 let, HC Spartak Choceň
Jiří Winkler 13 let, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí oddíl atletiky
Michaela Zedníčková, 14 let Sportovní klub kanoistiky Vysoké Mýto
Eliška Zemanová, 13let Falcon Kickbox, Vysoké Mýto

Zdroj a foto: Pardubický kraj

  •  
  •