Agresivní uživatel těkavých látek a pes cestovatel…

Pardubice – 99 událostí měli strážníci v Pardubicích v pondělí 7. prosince. Mezi nimi se výrazně zapsala nejrůznější zvířátka. O cestující fence bude ještě řeč.

Ráno se do útulku dostal zatoulaný Jack Russel teriér z ulice Luďka Matury. Dalšího psa, hnědého křížence, se podařilo vzápětí navrátit majiteli. Na seznam během dne přibyla ještě modrá andulka, kterou nálezce odchytil na sídlišti Závodu míru a seznam uzavřel zakrslý králík z ulice V Ráji.

Uživatel těkavých látek

Toluen. Tohle rozpouštědlo spolehlivě funguje na: barvy, laky a mozek. A bohužel, agresivní muž na parkovišti obchodního domu, nebyl žádný lakýrník. Značně roztěkaný 36letý muž nakonec skončil v péči zdravotníků poté, co okopával cizí auto. Snad už to z něj vyprchalo..

Další pes na cestách

Cestující pes. V Pardubicích už se vůbec nedivíme, když nám z dopravního podniku zavolají, že mají na palubě čtyřnohého cestujícího. Že fenka cestuje bez náhubku a roušky jsme jí odpustili a začali podle jízdního řádu pátrat, kudy tudy holka přijela. Ukázalo se že z Rybitví, což potvrdila i majitelka, která vzápětí volala. Pro fenku si vzápětí z jejího domova přijeli. Raději už autem…

Autor: Bc. Jiří Sejkora – Preventivní a informační služba Městská policie Pardubice
Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •