28. PLES ŠKOLY SVÍTÁNÍ PŘIPOMENE MDŽ…

Pardubice – 28. Ples školy SVÍTÁNÍ, která pečuje o děti a mladé lidi s hendikepem, se uskuteční v sobotu 7. března 2020 od 19 hodin v pardubickém ABC klubu Na Olšinkách.

„Jako každým rokem na hosty čeká večer plný zábavy i nevšedních zážitků. V letošním roce nese podtitul à la MDŽ,“ sdělila ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je současně místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

„Na programu plesu bude šerpování absolventů školy SVÍTÁNÍ, vystoupení našich uměleckých souborů SvítStep a Lamia`h. Zastepují také naši přátelé z pražského studia Tap Academy Pargue, kteří nedávno získali titul mistrů světa, a kteří pro nás připravili i malý stepařský workshop. Návštěvníci se mohou těšit také na produkci kouzelníka Davida Kopeckého. Chybět nebude ani trocha recese v podání zaměstnanců naší školy. Večerem provede moderátorka Jolana Voldánová a k tanci a poslechu zahraje kapela Nine Orchestra. Tradiční součástí akce je též bohatá soutěž o ceny,“ dodala Miluše Horská.

Zdroj a foto: Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ o.p.s.

  •  
  •