17. kolo Kooperativa NBL – BEKSA doma hostí Děčín…

Basketbalisté BK JIP Pardubice nastoupí k utkání 17. kola základní části Kooperativa NBL proti týmu BK ARMEX Děčín (pondělí 15. 1. v 17 hodin, Sportovní hala Dašická, vysílá ČT sport). 

17. KOLO KOOPERATIVA NBL:
BK JIP Pardubice (12/4) vs. BK ARMEX Děčín (8/9)
pondělí 15. 1. v 17 hodin, Sportovní hala Dašická

Vzájemná bilance > http://bit.ly/2r7n1rR

Vyjádření trenéra Tomáše Bartoška:

"Faktem je, že v dosavadním průběhu sezony má Děčín velké výkyvy jak v herním projevu, tak pokud jde o výsledky. V poslední době hrál opravdu velice dobře proti Opavě, kterou doma dokázal porazit, ovšem o dva dny později pak neodehrál příliš dobré utkání v Kolíně. My musíme být každopádně připraveni na to, že přijede Děčín ve vrcholné formě, že jeho hráči budou bojovat a rvát se o každý míč. Nesmíme vůbec nic podcenit, natož si myslet, že to půjde samo.

"Jedním z klíčových bodů pro náš úspěch bude neuhýbat v osobních soubojích. Děčín je znám svou agresivní hrou, tím, že hraje hodně agresivní, fyzický basketbal, tudíž naše bojovnost musí být na maximální úrovni. To souvisí i s nutností eliminovat soupeřův útočný doskok, nemůžeme mu umožňovat získávat odražené míče a tím si vytvářet možnosti pro druhé či třetí střely. Také je potřeba se absolutně soustředit na každou jednu obranu a na každý jeden útok. V každém případě alfou a omegou bude náš obranný výkon – v posledních dvou utkáních proti Svitavám a v Praze jsme bránili velice dobře a na to rozhodně budeme chtít navázat."

Absence:

David Škranc – nenastoupí (postupně se začíná zapojovat do týmových tréninků)

Statistiky online > http://www.cbf.cz/onlinetz.html

Hashtag utkání > #PCEDEC

Událost na Facebooku > http://bit.ly/2D7ASDY

Další informace:

Ve Fan shopu lze zakoupit mimo jiné nástěnný kalendář BK JIP Pardubice na rok 2018, originální směsi ořechů a sušeného ovoce od hráčů Beksy (Ellovo tajemství, Pulpyho dobrotu, Dušanovo mlsání, Předsedovu sváteční směs). Doprovodný program: cheerleaders IM CHEER Pardubice, tanečnice Aerobic centra Pardubice (vystoupení: Formule 1), divácké soutěže o vstupenky na projekt Hrajeme spolu za Pardubice IV, o medovník od kavárny Nano café a o nástěnný kalendář BK Pardubice pro rok 2018.

Zdroj: BK JIP Pardubice
Foto: Milan Kříček