Zasněžené silnice a dopravní nehody…

KRAJ – Hasiči měli během třetího lednového dne plné ruce práce s odstraňováním následků nehod a kolizí na zasněžených silnicích.

Například v odpoledních hodinách zasahovali hasiči u kolize kamionu, který se vzpříčil na silnici v Býšti. Jeden kamion zcela zatarasil celou silnici a druhý kamion skončil částečně v příkopu. Aby toho nebylo málo na stejném úseku se střetly zezadu dodávkový automobil s dalším nákladním vozem. Odstraňování následků nehod v Býšti trvalo téměř tři hodiny.

Reklama
Reklama
HZS DN Byst 0301201901
« 1 z 9 »

V Kočí hasiči pomáhali posádce vozu. Automobil skončil na boku a mimo silnici. Uvnitř vozu byly dvě děti a jedna dospělá osoba. Hasiči otočili automobil zpět na kola a vrátili se na stanici. V Kunvaldu uvízl autobus ve sněhu a nebezpečně se naklonil nad příkopem. V Autobuse cestovalo 10 dětí a 3 dospělé osoby. Událost se obešla bez zranění. Na místo byl povolán sypač a následně byl autobus vytažen. Další autobus hasiči vytahovali v Sobkovicích. Na místě byly i dva traktory, díky kterým byl autobus vytažen.

Hasiči zasahovali a vytahovali auta z příkopů i v dalších místech našeho kraje, a to například v Čenkovicích, Tatenicích, Prachovicích, Dětřichově u Moravské Třebové i Červené Vodě.

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram