„Začínáme slavit“ Zahajovací open-air koncert Komorní Filharmonie Pardubice s Dashou a Pajky Pajk…

Pardubice – Komorní filharmonie Pardubice zahájí 50. sezonu 4. září v 18 hodin open-air koncertem „Začínáme slavit“ na Pernštýnském náměstí. Protagonistkou koncertu pod širým nebem bude zpěvačka Dasha, která se představí se spolu s kapelou Pajky Pajk a dirigentem Martinem Kumžákem. Tak vezměte rodinu, přátele a všechny své známé a buďte u toho!

Zahajovací koncert Komorní filharmonie Pardubice nese příznačný název – Začínáme slavit. Komorní filharmonie Pardubice jím otevře jubilejní sezonu a ukáže, že její koncerty zdaleka nejsou určeny jen příznivcům vážně hudby! Program je přizpůsoben prostředí open-air – zazní filmové, muzikálové, ale i jiné slavné melodie. Hostem koncertu bude zpěvačka s neuvěřitelným hlasem, jedna z nejobsazovanějších muzikálových zpěvaček (za roli Máří Magdaleny v muzikálu Jesus Christ Superstar se stala dokonce držitelkou Ceny Thálie za rok 2010) i úspěšná sólistka – Dasha. Spolu s Komorní filharmonií Pardubice zpěvačku doprovodí i kapela Pajky Pajk. Vedení orchestru se ujme Martin Kumžák, který je nejen výborným dirigentem, ale i instrumentalistou a autorem znamenitých aranžmá.

Reklama
Reklama

Koncert se koná pod záštitou primátora statutárního města Pardubice Ing. Martina Charváta.

V případě krajně nepříznivého počasí se koncert uskuteční v Sukově síni Domu hudby. Vstup by i v tomto případě zůstal volný, umožněný do naplnění kapacity sálu.


Kdy & kde: úterý 4. 9. 2018 v 18.00 hodin na Pernštýnském náměstí v Pardubicích (v případě krajní nepřízně počasí se koncert uskuteční v Sukově síni Domu hudby), VSTUP VOLNÝ

Program: populární hity a písně z filmů a muzikálů

Účinkující: Dasha Pajky Pajk Komorní filharmonie Pardubice Dirigent Martin Kumžák

Zdroj a foto: Komorní filharmonie Pardubice

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram