Vypsaná fiXa – Tady to někde je tour 2017. Tento týden v Chrudimi…

Při vydání aktuálního alba Tady to někde je slíbila Vypsaná fiXa svým příznivcům turné věnované tomuto albu. Kapela ho rozdělila na dvě části. První úspěšně proběhla na jaře, druhá část odstartovala 27. října ve zlínském klubu Masters of Rock Café. Celkem patnáct koncertů pak vyvrcholí 20. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny.

Jak turné probíhá, přibližuje frontman Mardi: „Všechny nové písně dostaly šanci. Poprvé a naposledy hrajeme celou novou desku tak jak je, protože si myslíme, že si to ta nahrávka a lidi, co si ji opatřili, zaslouží. Druhá polovina koncertu samozřejmě patří starším prověřeným písním. Již během příprav na toto turné nás napadlo, že by místo předkapely mohlo proběhnout veřejné čtení toho příběhu souvisejícího s novým albem. A tak místo předkapely přicházíme my a někdo z nás čte a někdo dělá zvukovou kulisu. Nazvali jsme to „Čtení na dobrý koncert“. Byla to pro nás správně šílená výzva a tím pádem pro naše fanoušky jedinečný zážitek. Nikdy jsme to nedělali, tak jsme byli sami zvědaví, jak to dopadne. A je to pro nás zase nová zkušenost, nové reakce, ale vypadá to, že to berou.“

Reklama
Reklama

 

Ještě před začátkem turné stihla kapela natočit nový videoklip na skladbu Siky Romero z alba Tady to někde je. Můžete vidět zde: 

 

Vstupenky na celé turné jsou již v prodeji v sítí GoOut.

Více informací naleznete na www.vypsanafixa.cz

Zdroj a foto: TURNER PR

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram