Východní Čechy jsou připraveny i na ruské turisty…

Pardubice/Moskva – V tomto týdnu se na velvyslanectví České republiky v Moskvě konal workshop s ruskými touroperátory.  Akci pořádalo zahraniční zastoupení  CzechTourism v Moskvě v době konání nejvýznamnějšího turistického veletrhu v Rusku MITT.  I díky tomu se podařilo na tento workshop pozvat opravdu významné ruské touroperátory, kteří již mají Českou republiku ve své nabídce.

„Naším posláním bylo přesvědčit touroperátory, že Východní Čechy jsou na ruskou klientelu připravené a pokusit se dostat náš region do jejich nabídky,“ řekla Alena Horáková, ředitelka Destinační společnosti Východní Čechy.

S Destinační společností Východní Čechy se zároveň prezentovalo i Letiště Pardubice, Královéhradecký kraj a Vysočina Tourism.

„Chtěli jsme prezentovat spádový region pardubického letiště, kam historicky ruská klientela byla zvyklá létat, a vytvořit tak ucelenou nabídku včetně turistických balíčků, které propojují i sousední kraje,“ řekl René Živný, radní Pardubického kraje zodpovědný za cestovní ruch a sport.

Naši zástupci představili nejen top turistické cíle Pardubického kraje, ale také ubytovací kapacity a významné kulturní a sportovní akce. Důležitou součástí byl následný networking a individuální rozhovory mezi zúčastněnými.

Zdroj a foto: Pardubický kraj

Sledujte nás a sdílejte:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram