Vražda dítěte v Pardubicích…

PARDUBICE – Od nočních hodin šetří pardubičtí kriminalisté násilný trestný čin. 

AKTUALIZACE (15.5.2019) – K případu vraždy dítěte v Pardubicích můžeme sdělit, že kriminalisté obvinili 40letého otce z trestného činu vraždy. Příčinou úmrtí bylo bodné zranění. Otec se k činu doznal.  Motiv jeho jednání je předmětem dalšího vyšetřování. Kriminalisté také podali státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. Vzhledem k věku oběti nebudeme k případu poskytovat žádné další informace.

Reklama

Okolo jedné hodiny ranní vyjížděli policisté i kriminalisté do rodinného domu v Pardubicích, kde došlo k úmrtí dítěte mladšího deseti let. Policistům bylo téměř okamžitě jasné, že se jedná o násilnou smrt. V té souvislosti zadrželi 40letého muže, se kterým nyní probíhají další úkony. V současné době nebudeme poskytovat žádné další informace.

Autor: mjr. Ing. Markéta JANOVSKÁ tisková mluvčí policie Pardubického kraje

V noci ze 12. na 13. května vyjížděla posádka k dospělému muži. Na místě bylo nalezeno malé dítě v bezvědomí. Ihned po nálezu byla zahájena neodkladná resuscitace a provedeny urgentní chirurgické život zachraňující úkony. Bohužel ani po téměř hodinu trvající resuscitaci se nepodařilo u dítěte obnovit srdeční akci a pacient zemřel.

Autor: Bc. Aleš Malý, DiS. tiskový mluvčí Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje

Reklama

Zdroj: Policie ČR / Zdravotnická záchranná službaPardubického kraje
Foto: ilustrační redakce Pardubice ŽIVĚ

  •  
  •  
Reklama