VIDEO: 17letý mladík za volantem nebyl jediný malér…

Pardubice – Odbočení mimo přikázaný směr jízdy z Masarykova náměstí k nákupnímu centru. Přestupek, kterého se čas od času řidiči dopustí. Tenhle řidič z toho ale bude mít větší malér než obvykle

Za volantem vozu totiž seděl 17letý mladík. Když jej naše hlídka zastavila, tak se vcelku nepokrytě snažil vyměnit se svým otcem, který seděl na sedadle spolujezdce. S čím nepočítali byly kamery ve vozidle. A údajný důvod takového počínání? Prý akutní zdravotní nouze otce, kterého syn vezl pro léky. Co je ovšem zvláštní, že akutní zdravotní nouze otce přešla ve chvíli, kdy před naší hlídkou střídal syna za volantem a zcela odezněla ve chvíli, kdy mu náš strážník nabídl přivolání záchranné služby.

Reklama
Reklama
17letý "řidič"

Odbočení mimo přikázaný směr jízdy z Masarykova náměstí k nákupnímu centru. Přestupek, kterého se čas od času řidiči dopustí. Tenhle řidič z toho ale bude mít větší malér než obvykle. Za volantem vozu totiž seděl 17letý mladík. Když jej naše hlídka zastavila, tak se vcelku nepokrytě snažil vyměnit se svým otcem, který seděl na sedadle spolujezdce. S čím nepočítali byly kamery ve vozidle. A údajný důvod takového počínání? Prý akutní zdravotní nouze otce, kterého syn vezl pro léky. Co je ovšem zvláštní, že akutní zdravotní nouze otce přešla ve chvíli, kdy před naší hlídkou střídal syna za volantem a zcela odezněla ve chvíli, kdy mu náš strážník nabídl přivolání záchranné služby.Celým tímto počínám se už zabývá policie a může se stát, že postih dopadne jak na 17letého "řidiče", tak na jeho otce.

Zveřejnil(a) Městská policie Pardubice dne Čtvrtek 13. června 2019

Celým tímto počínám se už zabývá policie a může se stát, že postih dopadne jak na 17letého „řidiče“, tak na jeho otce.

Zdroj: Městská policie Pardubice

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram