V Pardubickém kraji je propagace cestovního ruchu profesionální…

Brno – V kategorii „Nejlepší elektronická komunikace“ dosáhl na metu nejvyšší oficiální turistický portál www.vychodnicechy.info. „První cena pro náš krajský turistický portál je opravdu velký úspěch. Jsme si vědomi, že webové stránky jsou to první, kde si vyhledává informace návštěvník našeho kraje. Elektronická komunikace se stává při propagaci regionů nejdůležitějším marketingovým nástrojem“, řekl René Živný, radní Pardubického kraje zodpovědný za cestovní ruch a sport.

Reklama

Turistický portál získal již v minulosti mnoho ocenění. Je uživatelský komfortní, informačně obsáhlý, vizuálně atraktivní a k dispozici pro uživatele je v devíti jazykových mutacích.

V kategorii „Nejlepší turistický produkt“ se letos umístila oblíbená a roky prověřená cestovatelská soutěž Cyklopecky Pardubického kraje. Motivační soutěž organizuje letos už pátým rokem Destinační společnost Východní Čechy, která připravuje pro cyklisty trasy různých obtížností, tak aby mohli krajem projíždět jak rekreační cyklisti, tak zkušení bikeři. Trasy vedou nejen krásnou krajinou, ale i v dosahu významných turistických cílů. „Pro letošní rok soutěž rozšiřujeme přes hranice našeho kraje i do kraje Královéhradeckého“, řekla Alena Horáková, ředitelka Destinační společnosti Východní Čechy.

Vyhlašovatelem soutěže Velká cena cestovního ruchu je vydavatelství C.O.T. média a Veletrhy Brno. Ocenění byla předána během veletrhu cestovního ruchu  Regiontour v Brně.

Zdroj a foto: Pardubický kraj

  •  
  •  
Reklama