Úterní den strážníků městké policie Pardubice…

Pardubice – Strážnící Městské policie Pardubice dnes a denně řeší spoustu situací. Pár příkladů z úterního dne…

Agresivní host
Agresivního zákazníka z čerpací stanice na Pražské ulici museli vyprovodit strážníci. Pohrůžky adresoval jak personálu, tak ostatním zákazníkům a odmítal opustit prostory benzínky. Natankováno už měl také pořádně, jak vzápětí ukázala dechová zkouška na alkohol. K jeho zklidnění nepomohla ani přítomnost hlídky městské policie a proto dostal ještě jednu příležitost – na záchytné stanici.

Reklama
Reklama

Černá díra v Nerudově ulici
Hlídka městské policie byla včera přivolána na do Nerudovy ulice, kde se propadal povrch vozovky. Přímo uprostřed jízdní dráhy se nacházel otvor o velikosti asi fotbalového míče a dále pod ním asi metr hluboká kaverna. Závada byla ihned oznámena na příslušná místa a nebezpečné místo strážníci služebním vozem označili do umístění dopravního značení.

Křičel, protože o něm nechtěla slyšet
Rušení nočního klidu z nešťastné lásky řešili v noci strážníci na náměstí Čs. legií. Jeho původcem byl křičící 28letý muž, který se za bývalou přítelkyní snažil dostat do domu. Dívka o něm už zřejmě nechtěla slyšet, zato muže slyšelo celé okolí. Posezení na lavičce si navíc krátil konzumací alkoholu a odhazováním odpadků. Za tento celkový projev byl strážníky pokutován a z místa vykázán.

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram