Nervosa (Thrash, Brasil) + Horrible Creatures

Kdy:
12/07/2019 @ 21:00
2019-07-12T21:00:00+02:00
2019-07-12T21:15:00+02:00
Kde:
R Klub Chrudim
Průmyslová 890
Chrudim IV, 537 01 Chrudim
Česko
Nervosa (Thrash, Brasil) + Horrible Creatures @ R Klub Chrudim | Chrudim | Pardubický kraj | Česko

Fanoušci prvotřídního thrash metalu mějte se na pozoru! Ryze ženské thrashmetalové trio z brazilského Sao Paula, jmenovitě Fernanda Lira (basa a zpěv), Prika Amaral (kytary) a Luana Dametto (bicí), nás přijedou potěšit svým klasicky pojatým thrashingem. Chtělo by se říci, bude se i na co dívat, protože tyhle dračice okouzlí svým šarmem a vizáží nejen metalové příznivce, ale za touhle slupkou se skrývají drsné thrasherky, které drtí silou své hudby.

Kapela, která, je na scéně od roku 2010, se dostala záhy pod křídly známého labelu Napalm Records a díky své píli se probojovala na velké žánrové festivaly jako je Summerbreeze, Brutal Assault, Metal Days nebo Obscene Extreme. Poslední album z června loňského roku 2018 „Downfall of Mankind“ kapela prezentuje na koncertech v latinské Americe, Evropě, Severní Americe a Asii. Jeden koncert se nám podařilo urvat i do Chrudimi.

Reklama

Předskakovat brazilským divoženkám bude česká thrash/deathová petelice HORRIBLE CREATURES, která se od roku 2011 vypracovala na jednu z největších nadějí české metalové scény a loni vyhrála soutěž Spark Fresh Blood v kategorii Hlas lidu.
——————————————————————————————-
Fans of first-class thrash metal beware! The purely female thrash metal trio from Sao Paulo, Brazil, namely Fernando Lira (bass and vocals), Prika Amaral (guitars) and Luana Dametto (drums) will come to please us with their classic thrashing. We would like to say, there will be something to look at, because these vixen will enchant with their charm and visage not only metal fans, but behind this peel hides harsh female thrashers, which crushes the power of their music.
The band, which has been on the scene since 2010, soon came under the wings of the well-known label Napalm Records and thanks to its hard work, it fought to great genre festivals like Summerbreeze, Brutal Assault, Metal Days or Obscene Extreme. The last album from June 2018, „Downfall of Mankind“, presents the band at concerts in Latin America, Europe, North America and Asia. We managed to take one concert to Chrudim.

The Czech thrash / death squad HORRIBLE CREATURES will be opening the show for Brazilian thrashers. It has been one of the biggest hopes of Czech metal scene since 2011 and won the Spark Fresh Blood competition the last year.

NERVOSA:
http://www.nervosaofficial.com/
https://www.facebook.com/femalethrash/

HORRIBLE CREATURES:
https://bandzone.cz/horriblecreatures

Reklama