Týdenní výluka provozu vlaků Pardubice – Chrudim…

Pardubice / Chrudim – Plánovaná výluka provozu vlaků na trati 238 | Padubice – Havlíčkův Brod (a zpět), v úseku Pardubice hlavní nádraží – Chrudim, bude po celý pracovní týden nahrazena autobusovou dopravou. 

Železniční doprava z Pardubic do Chrudimi a zpět bude uzavřena od pondělí 4. února 2019 do pátku 8. února 2019, vždy v časech od 7:40 až 14:15 hodin. Důvodem plánované výluky na trati je odstranění vegetace v blízkosti trati a udržení technického stavu trati. Po dobu výluky budou všechny vlaky tratě 238 – Pardubice – Havlíčkův Brod (a zpět) ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Náhradní autobusová doprava je organizována dle výlukového jízdního řádu.

Reklama

Náhradní autobusové linky

linka R – přímý autobus v úseku Pardubice hl.n. – Chrudim a zpět.
linka A – přímý autobus v úseku Pardubice hl.n. – Chrudim a zpět, zastavuje v železniční stanici Pardubice-Rosice nad Labem.
linka Z – zastávkový autobus v úseku Pardubice hl.n. – Chrudim a zpět, zastavuje ve všech stanicích a zastávkách.

Zastávky náhradní autobusové dopravy

Pardubice hl.n. – před staniční budovou, stanoviště BUS č. 6

Pardubice-Rosice nad Labem – ve dvoře vedle staniční budovy (směr Pardubice hl.n. pouze pro výstup)

Pardubice závodiště – u železniční zastávky

Reklama

Staré Jesenčany – u železniční zastávky

Medlešice – autobusová zastávka „Chrudim, Medlešice“ (na silnici II / 324)

Chrudim zastávka – (směr Chrudim) – na silnici II / 324 u autobazaru a autobusová zastávka „Chrudim, Masarykovo nám.“ (pouze výstup, linka Z), (směr Pardubice) – autobusová zastávka „Chrudim, městské sady“

Chrudim – před staniční budovou


Předpokládané zpoždění osobních vlaků může dosáhnout cca 10 minut.

Přípojné vlaky v železniční stanici Pardubice-Rosice nad Labem čekají na náhradní autobusovou dopravu max. 5 minut. BUS ve směru Pardubice hl.n. zastavuje v železniční stanici Pardubice-Rosice nad Labem pouze pro výstup a odjíždí ihned po výstupu cestujících.

V železniční stanici Pardubice hl.n. nečekají přípojné vlaky na náhradní autobusovou dopravu. Vlaky tratě 031 jedou v úseku Pardubice hl. n. – Pardubice-Rosice nad Labem bez omezení.

Zdroj: České dráhy a.s.
Foto: ilustrační redakce Pardubice ŽIVĚ

  •  
  •  
Reklama