Turistický veletrh REGION PROPAG doprovodí řada cestovatelských besed…

Pardubice – Veletrh cestovního ruchu má i metropole Pardubického kraje. Tento pátek a sobotu se uskuteční v e výstavním centru Ideon další ročník REGION PROPAGu. Představí nabídky cestovních kanceláří, ale také jednotlivých regionů, krajů a měst.

„Tento veletrh je specifický svým bohatým doprovodným programem, kdy nabízí spoustu ukázek, výstav, dílen a soutěží pro děti nebo ochutnávek. K tomu se přidají i cestovatelské přednášky – letos například o Bali, Gruzii nebo Jižní Americe. Podrobně se z našeho kraje představí například Archeoskanzen v Nasavrkách nebo Soubor lidových staveb Vysočina v Hlinsku a na Veselém Kopci. Svůj stánek tu bude mít také Nositel tradice z Pardubického kraje, pan Josef Fidler z Hlinska, který spolu s návrhářkou Beatou Rajskou vrací do módního světa tradiční žinylku,“ uvedl radní Pardubického kraje pro cestovní ruch René Živný.

Reklama
Reklama

Ukázky aut nebo cestovatelských přívěsů doplní i projížďky na koních. Velkým lákadlem pro návštěvníky pak bude také přednáška Hmyz na talíři s ochutnávkou.

Veletrh se koná 23. – 24. března od 10 do 18 hodin v pardubickém IDEONu.

Zdroj a foto: Pardubický kraj

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram