Tragická dopravní nehoda na silnici I/2 u Starých Čivic směrem na Valy…

Pardubicko – Hasiči ze stanice Pardubice vyjížděli v neděli 24. března v 19.10 hodin na silnici I/2 u odbočky na Bezděkov – Kokešov.

Střetly se zde dva automobily. Řidiči obou vozidel utrpěli zranění, kterým na místě podlehli. Další osobu museli hasiči ze zdemolovaného vozu vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a ihned byla předána do péče zdravotníků.

Reklama

Silnice I/2 byla z důvodu vyšetřování a odstraňování následků nehody uzavřena. Po zadokumentování všech stop vedoucích k vyšetření nehody, hasiči vyprostili z havarovaných vozidel těla řidičů.

Zdroj: HZS Pardubického kraje, územní odbor Pardubice 


Deset minut po sedmé hodině večerní zasahovalo šest vozů Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje u dopravní nehody u obci Valy na Přeloučsku. Po čelním střetu dvou osobních vozů bohužel i přes snahy záchranářů na místě zemřely dvě osoby. Třetí osoba byla se středně těžkými zraněním převezena na emergency Fakultní Nemocnice Hradec Králové.
ZZSPak DN Stare Civice 23032019
« 1 z 3 »
Na silnici Bezděkov-Kokešov bude v těchto chvílích provoz omezen. Došlo zde ke střetu 2 aut. Na místě dvě smrtelná zranění a další osoba utrpěla zranění. Na místě všechny složky IZS.

.

Zdroj: ZZS Pardubického kraje
Titulní foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Pardubice
Foto: Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje

  •  
  •  
Reklama