Težká dopravní nehoda uzavřela nadjezd u Parama…

Pardubice – K těžké dopravní nehodě vyjížděli hasiči ve středu 24. dubna v 11.52 hodin na křižovatku u Parama v Pardubicích. Dopravní nehoda motocyklisty a nákladního automobilu obousměrně uzavřena silnici I/2 ulice Pražská, u nadjezdu Paramo Pardubice.

Jednalo se o střet nákladního automobilu a motocyklisty. Motocyklista skončil pod koly nákladního vozu. Zraněného motocyklistu museli z pod vozu vyprostit hasiči. Na místo přiletěl i vrtulník Letecké záchranné služby. Zraněnou osobu předali hasiči do péče zdravotnické záchranné služby. Hasiči i nadále spolupracovali se zdravotníky v poskytování první pomoci. Hasiči dále zasypali uniklé provozní náplně sorpčním materiálem. Po odstranění následků nehody se hasiči vrátili zpět na stanici.

Težká dopravní nehoda uzavřela nadjezd u Parama | Foto: HZS Pardubického kraje
« 1 z 8 »

Zdravotnická záchranná služba z povahy události povolala na 
místo vrtulník letecké záchranné služby. Po ošetření byl řidič motorky ve spolupráci s leteckou záchrannou službou převezen do Fakultní Nemocnice v Hradci Králové.

V době nehody omezena doprava MHD: Linky č. 14, 15, 23, 24 a 25 dočasně ukončeny v zastávce Dopravní podnik. Linky č. 8 a 88 dočasně ukončeny na Hlavním nádraží.I

Zdroj: HZS Pardubického kraje, Policie ČR, Dopravní podnik města Pardubic
Foto: HZS Pardubického kraje

Sledujte nás a sdílejte:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram