TANK POWER SHOW IX. – 20.5.2017

Již třetí květnovou sobotu Vás areál Tank Power v Přelouči přivítá na tradiční TANK POWER SHOW. Užijete si s námi den plný zábavy, soutěží, her a nezapomenutelných zážitků. I přesto, že se jedná již o 9. ročník, máme pro Vás přichystáno spoustu novinek.

K vidění budou akční dobové ukázky Klubu vojenské historie Pardubice, historická i současná vojenská technika, panelová výstava NKP Ležáky, ukázky dovedností Českého červeného kříže i dobrovolných hasičů. Poprvé se této show zúčastní také klub MUSADO, který Vám předvede zajímavé ukázky sebeobrany. Další novinkou je účast SPŠCH s výstavou současné i historické munice a ukázkou kriminalistické daktyloskopie.

Reklama
Reklama

Součástí programu budou již tradičně adrenalinové projížďky v BVP-1. Vyzkoušet můžete také lanové centrum, aquazorbing, jízdu na čtyřkolkách, akční hru Battlefield Live, Airsoft, řízení Hummeru H2 a spoustu dalších výzev.

I tento ročník se můžete těšit na účast Pardubické Celní správy, která hostům představí současnou výstroj, výzbroj, exponáty zadrženého padělaného zboží a především Vám předvedou ukázky se speciálně vycvičenými psy vyhledávajícími drogy a jiné nebezpečné látky. Městská policie Pardubice se zúčastní v zastoupení jízdní policie s exhibicí na ušlechtilých starokladrubských koních. Po celou dobu bude k vidění výstroj a výzbroj určená právě pro jízdní policii.

Pro děti budou připravené soutěže rozdělené do dvou věkových kategorií: 3 – 10 let a 11 – 15 let. Všichni soutěžící si odnesou drobnou odměnu za svou statečnost. Soutěž pro starší kategorii – „O pohár generála Klemeše“ – bude navíc zakončena slavnostním vyhlášením vítězů a první tři závodníci obdrží pohár a věcné ceny.

Celou akcí Vás bude provázet známý moderátor a Dj Rádia Černá Hora Lukáš Mercl.

Záštitu nad letošním ročníkem převzali – člen Rady Pardubického kraje René Živný, starostka města Přelouče Bc. Irena Burešová a generál Jaroslav Klemeš.

Akce pro děti a dospělé nejen ve vojenském stylu. Více info na www.tankpower.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zdroj a foto: Tank Power
Autor: Tereza Buchalová

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram