Střet osobního auta s nákladním skončil tragicky…

Chrudimsko – Tragicky skončila nehoda osobního automobilu a nákladního vozu na silnici v Trhové Kamenici v úterý 26. února 2019. K nehodě byly vyslány hned tři jednotky hasičů, a to v 3.37 hodin.  

Hasiči po svém příjezdu na místo museli ze zcela zdemolovaného osobního vozu vyprostit řidičku pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Vyproštění zaklíněné řidičky bylo náročné a trvalo zhruba 10 minut. Žena ale svému zranění na místě podlehla. Z obou vozidel unikaly provozní náplně, které hasiči posypali sorpčním materiálem. Silnice byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena. Odstraňování následků trvalo až do 8 hodin, kdy se i všechny jednotky hasičů vrátily na své stanice.

Dopravní nehoda se smrtelným zraněním | Foto: Policie ČR
« 1 z 4 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Chrudim 


Chrudimsko – Silnice I/37 v obci Trhová Kamenice byla více než čtyři hodiny uzavřena 

Dnes kolem půl čtvrté ráno došlo na silnici I. třídy č. 37 v obci Trhová Kamenice k čelnímu střetu osobního a nákladního vozidla. Dvaadvacetiletá řidička osobního vozidla na místě bohužel zemřela. U řidiče nákladního vozidla policisté provedli dechovou zkoušku ke zjištění přítomnosti alkoholu v dechu, která byla s negativním výsledkem. Silnice byla asi čtyři hodiny úplně uzavřena. Příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření.

Zdroj: Policie ČR

Sledujte nás a sdílejte:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram