Stařenku okradli téměř o tři čtvrtě milionu korun…

SVITAVSKO – Oči pro pláč a smutek v duši zůstal jedné seniorce ve Svitavách. Kolegové prověřují událost ze včerejšího dopoledne, při které přišla devadesátiletá seniorka během chviličky o téměř  3/4 milionu korun. 

Do její přízně se měly vetřít dvě ženy tmavší pleti se slovy, že jdou kvůli doplatku za zdravotní pojištění. Jedna z žen seniorku zabavila a druhá bez jejího svolení vstoupila do domu. Zde bohužel nalezla pokladnu s výše uvedenou finanční hotovostí. Následně se obě z místa urychleně vzdálily k vozidlu světlé barvy, kde čekala třetí žena a společně odjely neznámo kam.

Reklama

Věříme, že nám pomůžete s pátráním po těchto „lidských hyenách“.  Velmi by nám pomohly záznamy z palubních kamer vozidel, která se pohybovala v ulicích kpt. Jaroše, Felberova, Svitavská a dalších přilehlých v době mezi 8:30 – 11:30 hodinou včerejšího dne. Zároveň prosíme širokou veřejnost o spolupráci při možném tipování popsané osádky a vozidla před uvedeným časem v blízkém i širším okolí Svitav. Veškeré informace k popsanému případu nám můžete sdělit na telefonním čísle 974 578 442  nebo na lince 158.  Za Vaši spolupráci předem děkujeme.

Zdroj: Policie ČR
Foto: ilustrační redakce

  •  
  •  
Reklama