Sólisté z Komorně-filharmonické rodiny – Nedělní matiné pro děti a rodiče…

Pardubice – Orchestr Komorní filharmonie Pardubice je těleso plné báječných muzikantů, kteří se samozřejmě umějí blýsknout také sólisticky. Jak to zní, když si střihne sólo někdo z komorně-filharmonické rodinky, uslyší malí i velcí posluchači v Sukově síni Domu hudby již tuto neděli. 

Hráči Komorní filharmonii Pardubice předvedou části skladeb, ve kterých na ně – nebo i třeba na celou nástrojovou skupinu – pamatovali skladatelé s pěknými orchestrálními sóly. 

Reklama

Abonentním koncertem posluchače provedou Marko Ivanović (dirigent) a Petr Kadlec (průvodní slovo). Oba pánové jsou naladěni na stejnou notu a skvěle se doplňují. S koncerty pro děti a mládež mají bohaté zkušenosti a do jejich příprav i realizace promítají cit, humor i lásku k hudbě. Děti do programu zapojují formou zvídavých otázek i soutěží. Odměnou jim jsou za to v Pardubicích pravidelně vyprodaná nedělní dopoledne a posluchači, kteří se rádi vrací. 

Zájemci o koncert Sólisté z komorně-filharmonické rodinky mají možnost zakoupit poslední jednotlivé vstupenky, a to buď online na www.kfpar.cz nebo v Turistickém informačním centru na náměstí Republiky. 

Koncerty jsou vhodné pro děti ve věku přibližně 5–13 let. 


Koncert z cyklu O čem nám vypráví hudba s podtitulem Svět hudby dokořán 

Reklama

Kdy & kde: neděle 28. 4. 2019 v 10.30 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích 

Účinkující: Komorní filharmonie Pardubice Dirigent Marko Ivanović Průvodní slovo Petr Kadlec 

Zdroj a foto: Komorní filharmonie Pardubice 

  •  
  •  
Reklama