Sobota ve znamení nehod…

KRAJ – Hasiči likvidovali v sobotu 27. října v 13.29 hodin následky nehody, která se stala v Chrasti. Jednalo se o kolizi osobního vozidla, které skončilo na střeše a částečně v příkopu. Řidič vyvázl bez zranění. Při nehodě byla poškozena dopravní značka. Hasiči vyprostili vozidlo z příkopu a otočili ho zpět na kola. Po odstranění následků nehody se hasiči vrátili zpět na stanici.

HZS DN Chrast 2710201802
« 1 z 2 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Chrudim

Reklama

U nehody v Dašicích zasahovaly v sobotu 27. října v 13.33 hodin dvě jednotky hasičů (profesionální z Holic a dobrovolná z Dašic). Řidič osobního vozidla narazil do zdi objektu. Zraněnému muži hasiči poskytli první před lékařskou pomoc a ihned po příjezdu zdravotníků byl předán do jejich péče. Hasiči dále zajistili vozidlo proti požáru odpojením akumulátoru. Dále řídili dopravu v místě nehody. Po odstranění následků kolize se hasiči vrátili zpět na stanice.

HZS DN Dasice 2710201801
« 1 z 2 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Pardubice


V sobotu 27. října v 14.30 hodin jednotka hasičů ze stanice v Králíkách zasahovala v Lichkově, kde došlo k nehodě tří vozidel. Zdravotníci převezli do nemocnice dvě osoby na pozorování. Hasiči odstranili následky nehody a pomohli havarované automobily naložit na vozidlo odtahové služby.

HZS DN Lichkov 2710201801
« 1 z 3 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Ústí nad Orlicí

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram