Sníh a zase sníh…

KRAJ – Hasiči další den a noc odstraňovali následky kolizí na silnicích Pardubického kraje. Od čtvrteční 17 hodiny do páteční 10 hodiny dopolední zasahovali hasiči u 26 událostí v souvislosti se sněhovou nadílkou. Stále na plno pracují v terénu výjezdoví hasiči a v plném nasazení jsou i příslušníci operačního a informačního střediska hasičů v Pardubicích.

A opět vybíráme ze zásahů: například v Desné hasiči vyprošťovali kamion, který skončil s návěsem v příkopu. S vyproštěním musela pomoci těžká technika. V Liboměřicích vytahovali hasiči autobus ze závěje. Během několika minut byl autobus vyproštěn. Ve Vranové Lhotě skončil nákladní automobil v příkopu. Nasazeny byly řetězy a vozidlo bylo následně vytaženo i za pomoci odtahové služby. Hasiči ještě dohlédli, zda nákladní automobil vyjede kopec a pak se vrátili zpět na základnu. V Sezemicích skončilo auto na boku a v příkopu. Při kolizi došlo k poškození betonového sloupku. Hrozivě vypadající nehoda se obešla bez zranění.

Reklama
Reklama
HZS Snih Desna 1101201901
« 1 z 6 »

Ve Vortové naopak hasiči odstraňovali spadlý strom, který tvořil překážku silničního provozu. Po jeho odstranění hasiči ještě cestou zpět museli zlikvidovat spadlou větev u Hamrů. Popelářský vůz musel být vytažen v Litomyšli poté, co zadními koly skončil v příkopu. Na zledovatělé vozovce měli s vyproštěním problém i samotní hasiči. Nakonec se ale podařilo vůz vyprostit.

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram