Slavnost Baroko naoko v Kuksu…

Kuks – Letošní ročník se celý koná v obci Kuks a je oslavou někdejších barokních lázní. Přeneseme vás o 300 let zpět přímo doprostřed velkolepé barokní slavnosti.

Živé obrazy ze Šporkovy doby. Hudba a tanec. Divadlo a loutky. Barokní jarmark. Čeká vás svět masek, nádherných šatů a dámských vějířů, ale i kyrysů a zbraní. Potkáte průvody urozených pánů, komtes a dvorních dam, kejklíře, artisty a hudebníky. Živé obrazy v bývalých kukských lázních vás přenesou do doby hraběte Šporka. Připravené jsou dětské atrakce, ale i program pro dámy – třeba barokní parfumerie hraběte Šporka, ze které si mohou odnést voňavou vzpomínku na slavnosti.

Reklama
Reklama

Celodenní soutěž o víkendový pobyt pro dva v lázních a další ceny v celkové hodnotě 15 000 Kč. Stačí obejít všechny živé obrazy (u každého se návštěvník dozví jedno slovo tajenky), vyplnit tajenku do tištěného průvodce akcí (k dostání na pokladnách) a odevzdat jej v informačním centru Kuks. Vítěze vylosujeme ještě týž den večer.

Baroko naoko 2018

Už podruhé jsme se v Kuksu vrátili o 300 let zpět. Děkujeme všem účinkujícím i návštěvníkům. Opravdu. Ne jen naoko 😉 Mrkněte na naše aftervideo!

Zveřejnil(a) KUKS barokní areál dne Čtvrtek 28. června 2018

Hospitál Kuks ( cca 55 km na sever z Pardubic / 35 km z Hradce Králové )
Dne sobota 15. června 2019, program od 9 do 17 hodin.
Vstupné 250 Kč, snížené vstupné 150 Kč, děti do 6 let zdarma

Zdroj: ZKUSKUKS.cz

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram