Rozzuřený řidič rozvozu pizzy…

PARDUBICKO – Rozvážet pizzu se stalo rizikovým povoláním pro zaměstnance nejmenované firmy, která nabízí dovoz pizzy až domů. Pátek, 3. srpna ve 3 hodiny odpoledne, měl řidič vozidla Ford předjet fábii, před ní zastavit, vystoupit a jít k řidiči za ním.

Už z postoje a chůze bylo zřejmé, že ho něco rozčílilo. Následovala údajně slova plná vulgarity, urážek a vyhrožování, měl se dokonce snažit dostat do vozu, ten byl ale včas uzamčený.  Otevřeným oknem došlo i k plivnutí na vyděšeného řidiče, který nejspíš netušil, proč si takovou „banalitou“ takovou agresi zasloužil. Když už se rozčílený muž nedostal k němu, měl kopnout do dveří automobilu, ve kterých zůstala promáčklina.

Reklama
Reklama

Oznámení tohoto rázu řeší kolegové z bohdanečského obvodního oddělení jako podezření z trestného činu poškození cizí věci i případného výtržnictví. Řidič rozvážející pizzu by měl mít na svědomí podezření z přestupku v dopravě, zatímco neznámý řidič další dva trestné činny, neboť škoda je vyčíslena na 10.000 korun. Vše je nyní předmětem šetření.

Zdroj: Policie ČR
Foto: ilustrační redakce

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram