Řidič nezvládl předjíždění v Uherčicích…

CHRUDIMSKO – Zranil nejen sebe, ale i cestující z autobusu. Včera po deváté hodině dopolední jsme přijali oznámení o dopravní nehodě na Chrudimsku, při které došlo ke zranění dvou osob.

Řidič osobního vozidla značky Seat Cordoba jel ze směru od obce Úherčice na Vápenný Podol. Při předjíždění autobusu se v protisměrné části vozovky objevilo vozidlo Škoda Octavia, jehož řidič se snažil vyhnout co nejvíce vpravo, aby zamezil čelnímu střetu s vozidlem Seat. Předjíždějící 50letý řidič vozidla Seat se snažil vrátit zpět do svého jízdního pruhu a přitom zachytil pravou zadní částí vozidla o levou přední část autobusu. Po střetu s autobusem vozidlo Seat vyjelo vpravo mimo komunikaci a skončilo v silničním příkopu. Provedená dechová zkouška u obou řidičů byla negativní. Škoda na vozidle Seat i na autobusu byla předběžně odhadnuta na 40.000,- Kč.

Reklama
Reklama
Řidič nezvládl předjíždění v Uherčicích...
« 1 z 4 »

Při dopravní nehodě se zranil řidič osobního vozidla Seat a jedna cestující z autobusu. Oba byli převezeni zdravotnickou záchrannou službou na vyšetření do chrudimské nemocnice.  

Přesné příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření. Policisty bude zajímat i to, zda řidič vozidla Seat nepředjížděl autobus v místě, kdy je to obecnou, místní nebo přechodnou úpravou provozu na pozemních komunikacích zakázáno.

Zdroj a foto: Policie ČR

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram