Řidič narazil do stromu v Proseči…

Chrudimsko – V sobotu 29. prosince v 6.02 hodin zasahovali hasiči z Poličky u dopravní nehody v Proseči. Jednalo se o automobil značky Mercedes, se kterým řidič narazil do stromu.

Ze zdemolovaného vozu museli řidiče vyprostit hasiči pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Z vozidla se při vyprošťování začalo kouřit. K likvidaci začínajícího požáru bylo použito vysokotlakého proudu vody. Odpojen byl akumulátor. Následně byla zraněná osoba transportována do sanitního vozu. Po odstranění všech následků nehody se hasiči vrátili zpět na stanici.

Reklama
Reklama
HZS DN Prosec 2912201802
« 1 z 2 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje


Muže museli z vozidla vyprostit

CHRUDIMSKO – Řídil bez řidičského oprávnění a pod vlivem alkoholu.

Sotva policisté došetřili smrtelnou dopravní nehodu u Holic, už chrudimští kolegové vyjížděli k další vážné dopravní nehodě do obce Proseč –Martinice. Tam 34letý řidič, který má zákaz řízení motorových vozidel až do roku 2025 řídil pod vlivem alkoholu vozidlo Mercedes E200, se kterým na silnici směr Borová narazil do stromu. Z vozidla ho museli vyprostit hasiči a záchranná služba ho s těžkým zraněním převezla do nemocnice. Řidič byl ještě na místě schopen dechové zkoušky, která policistům ukázala číslo 1,6 promile alkoholu v dechu. Okolnosti a příčiny dopravní nehody nyní šetří dopravní policisté.

Zdroj a foto: Policie ČR

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram