Rande s Gentlemanem mimořádný koncert Komorní filharmonie Pardubice s Ondřejem Gregorem Brzobohatým…

Jeden z nejtalentovanějších českých umělců mladé generace Ondřej Gregor Brzobohatý se představí již ve středu 20. prosince jako host Komorní filharmonie Pardubice spolu se svou kapelou O.B. V rámci mimořádného koncertu, nazvaného příhodně Rande s gentlemanem, zazní oblíbené filmové melodie a různé hity v nezvyklých úpravách pro komorní orchestr, ale také Ondřejovy autorské skladby. „Ty budou tvořit téměř polovinu programu. Jedná se o skladby z jeho debutového alba Identity, které bylo oceněno platinovou deskou. Doprovodné turné muselo být tehdy pro veliký úspěch tolikrát prodlužováno, až v jeho rámci Ondřej uskutečnil celkem neuvěřitelných padesát koncertů. Jsme rádi, že Ondřej Gregor Brzobohatý přijal naše pozvání a můžeme tak posluchačům v Pardubicích nabídnout skvělou příležitost si připomenout to nejlepší z jeho dosavadní tvorby. Koncert se ponese na vlnách jazzu, popu, funky i soulu, což je kombinace, která vždy potěší zejména příznivce méně tradičních koncertních programů.“ uvedla za orchestr jeho tisková mluvčí Andrea Žeravíková.

Ondřej Gregor Brzobohatý pochází z herecké rodiny a vyrůstal v uměleckém prostředí. Není proto divu, že jej jeho hudební talent přivedl na Konzervatoř Jaroslava Ježka, kterou absolvoval v oboru skladba, klavír a dirigování. Do povědomí veřejnosti vstoupil moderováním 1. ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a od té doby jeho popularita rozhodně neupadá. Důkazem je i skutečnost, že tento mimořádný koncert byl již dlouho dopředu vyprodán. Ondřej Gregor Brzobohatý platí za všestranného a uznávaného umělce a před necelými dvěma měsíci vydal své druhé album nazvané Universum.

Reklama
Reklama

Na pardubickém podiu se Ondřej Gregor Brzobohatý představí v roli zpěváka, klavíristy i moderátora. Taktovky se ujme dirigent japonského původu Chuhei Iwasaki, který s Ondřejem dlouhodobě spolupracuje a interpretace filmové a moderní hudby je jeho doménou.

Zdroj a foto: Komorní filharmonie Pardubice

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram