Přivítejte jaro se školou SVÍTÁNÍ!

Pardubice – Přivítejte jaro se školou SVÍTÁNÍ, která už více než čtvrtstoletí pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem! Na různých místech Pardubic si na čtvrtek 22. března 2018 připravila JARO S AUTISMEM.

Cílem je formou poutavého programu seznámit veřejnost s problematikou péče o osoby s poruchou autistického spektra,“ uvedla ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je současně 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

Reklama
Reklama

JARO S AUTISMEM bude rozděleno na čtyři části. V pobočce České pošty u pardubického vlakového nádraží si můžete od 9 do 17 hodin nakoupit výrobky žáků a klientů školy SVÍTÁNÍ s velikonoční tematikou na akci JARO NA POŠTĚ.

Z něj se vypravte na JARNÍ AUTISTICKOU STEZKU Palackého třídou! Pět stanovišť zážitkového autismu vás od 10 do 12 hodin dovede až do Atrium Paláce Pardubice.

Ve zdejším kongresovém centru se těšte na JARNÍ AUTISTICKOU KONFERENCI, jejíž slavnostní zahájení se uskuteční od 11 hodin. „Jsme rádi, že pozvání na tuto akci přijala řada respektovaných odborníků,“ konstatovala zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.

V přízemí Paláce vám škola SVÍTÁNÍ od pravého poledne až do 17 hodin namíchá JARNÍ AUTISTICKÝ KOKTEJL plný hudebních vystoupení, zajímavých rozhovorů
a prezentací.

Zdroj: Škola SVÍTÁNÍ
Foto: Tomáš Kubelka (snímek Jakuba Karáska, malíře a žáka školy Svítání, který bude mít na akci vernisáž portrétů a obrazů)

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram