Připravte si kůži na léto…

PŘIPRAVTE KŮŽI NA LÉTO – NESPALTE SE NA DOVOLENÉ. Nechte kůži postupně zvykat na UV záření v moderních soláriích. 

Pravidelné mírné opalování v moderních soláriích

PREVENCE SPÁLENÍ
postupné kontrolované přivykání kůže na UV záření zvyšuje její přirozenou ochranu před spálením pomocí postupné pigmentace a zesílení zrohovatělé vrstvy kůže

Reklama
Reklama

NÁDHERNÉ OPÁLENÍ
kombinace UVA a UVB záření zajišťuje nádherné přirozené opálení

TVORBA VITAMÍNU D
UVB záření v těle stimuluje tvorbu nesmírně důležitého vitamínu D, který je nutný pro naše dobré zdraví

Přiměřené opálení je právem považováno za symbol krásy a zdraví. Člověk instinktivně nastavuje tvář již prvním jarním slunečním paprskům. Po dopadu slunečního záření na naši kůži se v našem těle doslova rozezní symfonie pozitivních účinků.

OPÁLENÍ JE PROCES ZCELA PŘIROZENÝ, KTERÝ KŮŽI NEPOŠKOZUJE, ALE JI POMÁHÁ CHRÁNIT PŘED SPÁLENÍM

Ale POZOR! Pokud by intenzivního sluníčka bylo v krátké době příliš moc, např. na dovolené, může dojít ke spálení kůže, a pokud by toto spálení bylo příliš intenzivní nebo opakované, mohlo by kůži poškodit, a proto je třeba se spálení vždy vyhnout.

Ale jak se vyhnout spálení, když si chcete naplno užívat sluníčka?

Naštěstí je to velmi jednoduché. Stačí mít vždy na paměti, že opálení je proces zcela přirozený, který kůži nepoškozuje, ale pomáhá ji chránit před spálením. Naopak spálení je třeba se vždy vyvarovat, protože pokud je příliš intenzivní nebo opakované, mohlo by kůži poškodit.

Jednou z možností jak zvýšit přirozenou ochranu před spálením na dovolené je nechat kůži postupně zvykat na UV záření v moderních soláriích.

Postupné přivykání kůže na UV záření zvyšuje její přirozenou ochranu před spálením pomocí postupné pomalé pigmentace a zesílení kůže, především její vrchní zrohovatělé vrstvy. Navíc opálená kůže se dokáže lépe a rychleji zotavit z případného spálení.

S přípravou kůže před dovolenou je dobré začít s dostatečným předstihem cca 2 měsíce před odjezdem. Pravidelné mírné návštěvy moderního solária Vám pomohou zvýšit přirozenou ochranu kůže před spálením a zaručí Vám nejen krásné opálení, ale především úžasně prožité dny dovolené a radost ze slunečních paprsků, bez obav ze spálení a poškození Vaší pokožky.

S frekvencí návštěv a určení nejlepšího solária pro Vaši pokožku Vám rádi poradíme při každé Vaší návštěvě.

Pamatujte: I na dovolené vystavujte nechráněnou kůži intenzivnímu slunečnímu záření pouze po tak dlouhou dobu, po kterou je kůže schopná se chránit sama. Poté se chraňte jiným způsobem (např.: kvalitním SPF produktem, oděvem) či vyhledejte stín.

Těšíme se na vás na všech našich studiích SunCity.

Platí pro studia: Pardubice, Smilova ulice, Pardubice II, kpt. Bartoše, Pardubice, Třída Míru 92 (Fitness), Chrudim, Široká 122, Brno, Česká 9, Brno, Lidická 77, Brno, Joštova 6

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram