Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

ORLICKOÚSTECKO – AKTUALIZOVÁNO – Osoba byla již nalezena. Děkujeme za pomoc…

Pomozte při pátrání. V pondělí jsme vyhlásili celostátní pátrání po chlapci uvedeném v tomto odkaze, je-li neaktivní, byl již vypátrán.

Reklama

Pohřešovaného jeho rodina postrádá od soboty 15. prosince 2018, kdy o sobě naposledy podal zprávu a od té doby ho příbuzní neviděli. Chlapec v době odchodu z domova měl na sobě zelené maskáčové kalhoty, tmavě zelené boty a šedou bundu. Nemá u sebe žádnou finanční hotovost ani mobilní telefon. Naše pátrání je zaměřeno na místa, ke kterým měl nějaký vztah. Není vyloučeno, že by se v současné době mohl nacházet v Kolíně.

Pokud byste chlapce viděli nebo máte zprávu, kde by mohl být, volejte nám na linku 158. Za případné informace o pohřešovaném předem děkujeme.

Více informací naleznete zde… V případě, že odkaz není funkční, osoba byla vypátráná. Pokud víte kde se nachází, volejte chrudimským policistům přes tísňovou linku 158.

K. P.

pohřešovaný muž
Datum narození 16.10.2003
Pátrání vyhlášeno 17.12.2018
Bydliště – okres KOLÍN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 170 cm
Zdánlivé stáří 15 až 17 let
Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

 

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu
operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram