Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

Pardubice – Od včerejšího dne policisté pátrají po 29leté ženě z Nového Města na Moravě, která má přechodné bydliště v Pardubicích.

Ta byla hospitalizována v nemocnici a včera v 19 hodin se měla vrátit z vycházky zpět. To však neučinila a nikomu o sobě nedala žádnou zprávu. Žena může být v ohrožení života a zdraví.

Reklama

Pohřešovaná je asi 156 cm vysoká, střední postavy, má krátké vlasy, v době odchodu z nemocnice měla mít na sobě hnědé kalhoty a béžovou mikinu.

Bližší informace k pohřešované a její fotografii naleznete zde. Pokud není odkaz aktivní, pohřešovaná byla nalezena.

Veškeré informace, které by pomohly policistům ženu nalézt, volejte na linku 158.

SEDLÁČKOVÁ EVA – pohřešovaná žena

Reklama

Datum narození 2/3/1990
Pátrání vyhlášeno 9/24/2019
Bydliště – okres ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 160 až 180 cm
Zdánlivé stáří 25 až 30 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republikypp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •  
Reklama