Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

CHRUDIM – Od 17. září rodina pohřešuje 24letou ženu, která odešla z domu, mobilní telefon má vypnutý a nikomu z příbuzných se nehlásí. Poslední zprávy o ní vedou právě ke zmíněnému 17. září do obce Ctětín. 

Pohřešovaná je menší postavy, má světlou pleť, hnědé vlasy, měří necelých 160 centimetrů. Na sobě by měla mít světlou modrou teplákovou bundu značky Puma, světlé rifle a boty značky Nike. Fotografii a informace o osobě naleznete zde. (Je-li odkaz neaktivní, bylo pátrání odvoláno.)

Reklama

Kde by mohla být, to nikdo z rodiny netuší. Zda má u sebe peníze či nikoliv, to taktéž není jisté. Pokud ji někde zahlédnete, nebo víte u koho přebývá, kontaktujte chrudimské policisty na čísle 974 572 651, využít můžete i tísňovou linku 158. Za pomoc při pátrání děkujeme.

MEDUNOVÁ PAVLÍNA – pohřešovaná žena

Datum narození 2/23/1995
Pátrání vyhlášeno 9/19/2019
Bydliště – okres CHRUDIM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 150 až 160 cm
Zdánlivé stáří 24 let

Popis osoby

  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ vlnité
Reklama

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republikypp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •  
Reklama