Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

Orlickoústecko – Prosíme o pomoc při pátrání po 54 letém nemocném muži z Ústí nad Orlicí.

Oznamovatelka svého bratra po návratu z výletu doma nenašla, má o něj obavu, v minulosti prý už několikrát vyhrožoval sebevraždou, mobilní telefon, léky i své osobní věci doma zanechal. Jaké má oblečení, to se nepodařilo příbuzným zjistit. Bližší informace o muži naleznete zde. Pohřešovaný muž je taktéž hubené postavy, měří 170 centimetrů, proti fotografii by dnes mohl mít vlasy takřka oholené.

Reklama

VONDROUŠ MILAN – pohřešovaný muž

Datum narození 6/11/1965
Pátrání vyhlášeno 9/11/2019
Bydliště – okres ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 170 cm
Zdánlivé stáří 55 až 60 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ plavé (blond)
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ modrá

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Reklama

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republikypp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR

  •  
  •  
Reklama