Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

PARDUBICE – AKTUALIZACE > Chlapec se v pořádku vrátil domů. Děkujeme všem za pomoc při pátrání.

Prosíme veřejnost o pomoc. Pokud jste chlapce viděli, ozvěte se nám. Chlapec byl naposledy viděn 6. července 2019 v 15:30 hod. v místě bydliště v Pardubicích.

Reklama

Chlapec je asi 165 cm vysoký, hubené postavy. Naposledy měl na sobě triko s krátkým rukávem, černé riflové kalhoty s rozedřenými koleny a červeno-zelenými pruhy po stranách. Přes ramena měl přehoz, něco jako pončo, tmavě hnědé barvy. U sebe měl batoh.

Bližší informace k pohřešovanému a jeho fotografii naleznete zde. Pokud odkaz není aktivní, pohřešovaný byl nalezen.

Veškeré informace, které by pomohly k nalezení chlapce, volejte na linku 158.

R. R. – pohřešovaný muž

Reklama

Datum narození 9/5/2003
Pátrání vyhlášeno 7/9/2019
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 165 až 175 cm
Zdánlivé stáří 16 až 18 let

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •  
Reklama