Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

CHRUDIM – Včera jsme vyhlásili pátrání po 14letém chlapci, který odešel bez svolení a jakékoliv zprávy z nejmenovaného školského zařízení. 

Obava o jeho zdraví je veliká, neboť užívá inzulin a potřebné denní dávky sebou pravděpodobně nemá. Chlapec měří 175 centimetrů, váží 50 kilogramů, má hnědé vlasy oválný obličej. Jaké má oblečení, to zaměstnanci ani jeho kamarádi netuší. Osobní údaje o chlapci naleznete zde.

Reklama

Pokud víte, kde se zdržuje, kontaktujte chrudimské policisty na čísle 974 572 651. Je-li odkaz neaktivní, bylo pátrání po pohřešovaném ukončeno.

R. M. hledaný muž

Datum narození 10/3/2004
Pátrání vyhlášeno 6/24/2019
Bydliště – okres ÚSTÍ NAD ORLICÍ
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 175 cm
Zdánlivé stáří 15 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ hnědá
Reklama

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •  
Reklama