Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

HOLICKO: Chlapec již nalezen. Děkujeme za pomoc…

Pardubičtí policisté pátrají po desetiletém chlapci z Býště. Chlapce naposledy viděl jeho kamarád včera kolem 13 hodiny, kdy dle jeho slov měl odjet autobusem do Hradce Králové

Chlapec je asi 150 cm vysoký, štíhlý, má špinavě blonďaté vlasy, po bokách vystříhané. Naposledy měl mít na sobě tmavé manžestráky, šedou mikinu s kapucí a na zádech školní oranžovou brašnu.

Bližší informace k pohřešovanému a jeho fotografii naleznete zde . Pokud odkaz není aktivní, chlapec se našel.

Veškeré informace, které by pomohly policistům chlapce nalézt, volejte na linku 158.

 

VRÁNA TADEÁŠ
pohřešovaný muž
Datum narození 7/26/2008
Pátrání vyhlášeno 3/2/2019
Bydliště – okres HRADEC KRÁLOVÉ
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 130 cm
Zdánlivé stáří 10 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: 150 cm vysoký
štíhlý
špinavě blonďaté vlasy, po bokách vystřáhané
Podrobný popis:

Chlapec měl naposledy na sobě tmavé manžestráky, šedivou mikinu s kapucí a na zádech oranžovou školní brašnu. Naposledy byl viděn kamarádem kolem 13hodiny před školou v Býšti a podle jeho slov, měl údajně chlapec odjet autobusem do Hradce Králové.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

Sledujte nás a sdílejte:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram