Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

CHRUDIM – AKTUALIZOVÁNO – Osoba byla již nalezena. Děkujeme za pomoc…

Od včerejšího dne rodina pohřešuje 16letou dívku, která se nevrátila domů ze školní praxe. 

Matka se jí pokouší dovolat, ale mobil má vypnutý. Na sobě by měla mít černou zimní bundu, modré džíny, které jsou na nohavicích rozstřižené, černé tenisky a na zádech má oranžový batoh. Dívka má dlouhé černé vlasy, často svázané v culíku. Je menší postavy, štíhlá a měří 160 centimetrů.

Pokud máte informaci o tom, kde se pohybuje, volejte chrudimským policistům na číslo 974 572 651, využít můžete i tísňovou linku 158. Fotografii pohřešované včetně jejího jména a příjmení naleznete zde. Je-li odkaz neaktivní, pátrání bylo ukončeno. Za jakékoliv informace o této slečně předem děkujeme.

Ž. A.
pohřešovaná žena
Datum narození 7/18/2002
Pátrání vyhlášeno 2/6/2019
Bydliště – okres CHRUDIM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 155 až 160 cm
Zdánlivé stáří 15 až 16 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

 

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu
operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

Sledujte nás a sdílejte:
Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram