Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

PARDUBICE – AKTUALIZOVÁNO – Osoba byla již nalezena. Děkujeme za pomoc…

Pomozte při pátrání. Dnes jsme vyhlásili celostátní pátrání po muži uvedeném v tomto odkaze, je-li neaktivní, byl již vypátrán.

Reklama

Pokud byste muže viděli nebo máte zprávu, kde by mohl být, volejte nám na linku 158. Za případné informace o pohřešovaném předem děkujeme.

Více informací naleznete zde… V případě, že odkaz není funkční, osoba byla vypátráná. Pokud víte kde se nachází, volejte pardubickým policistům přes tísňovou linku 158.

G. J.
pohřešovaný muž
Datum narození 29.4.1973
Pátrání vyhlášeno 9.1.2019
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 170 cm
Zdánlivé stáří 30 až 35 let
Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • BARVA OČÍ hnědá

Rodina pohřešovaného muže si včera 9. ledna 2019 všimla jeho vozu, který byl zaparkovaný a řádně uzamčený v obci Valy před železničním mostem. Z tohoto důvodu dnes dopoledne proběhla v okolí nálezu vozidla pátrací akce. Policisté i policejní pes propátrali oba břehy řeky Labe i okolí železniční trati. Bohužel pátrací akce byla neúspěšná, muže se nalézt nepodařilo.

Pohřešovaný muž měl mít na sobě mikinu s kapucí vínové barvy a modré rifle. Je vysoký přibližně 170 cm, hubené postavy a má krátké hnědé vlasy.

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

 

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu
operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram