Policie ČR hledá svěkdy nedělní nehody v Heřmanově Městci…

CHRUDIMSKO – Dne 14. října 2018 v 19:00 hodin došlo v obci Heřmanův Městec ulici 5. Května k dopravní nehodě, sražení dvou chodců. Žádáme svědky nehody o pomoc. 

Řidič osobního vozu Ford Mondeo, jedoucí ve směru od náměstí Míru ohrozil dva chodce, kteří přecházeli pozemní komunikaci po přechodu pro chodce z jeho pravé strany. Jednalo se o starší ženu a mladšího muže. Při střetu došlo ke zranění obou chodců, kdy žena musela být s vážnějším zraněním letecky transportována do FN v Hradci Králové. Požití alkoholu u řidiče vyloučili kolegové na místě provedenou dechovou zkouškou. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Reklama

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem žádáme případné svědky o pomoc při zjišťování skutečností týkajících se uvedené nehody. Informace lze sdělit osobně na Dopravním Inspektorátu v Chrudimi, nebo telefonicky na číslech 974 572 251, 974572250, 974572262, popřípadě na email cr.di@pcr.cz či datovou schránku ndihp32.

Zdroj a titulní foto: Policie ČR


Heřmanův Městec – Přesně v devět hodin zasahovali záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje a letecké záchranné služby u dopravní nehody v Heřmanově Městci na Chrudimsku.

Záchranáři ošetřovali dvě osoby zraněné srážkou s osobním automobilem. Zraněný muž utrpěl středně těžká zranění hlavy, hrudníku, pánve a dolních končetin. Žena utrpěla vážná zranění hlavy a dolní končetiny.

ZZSPak DN Hermanuv Mestec 1410201801
« 1 z 2 »

Zdroj a foto: Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram