Policie ČR hledá svědky: Dvě vážné nehody, které si vyžádaly letecký transport…

Pardubicko – Dne 6. listopadu 2018 došlo v Pardubickém kraji ke dvěma těžkým dopravním nehodám.

K první  došlo okolo 14:40 hodin mezi obcemi Podbor a Kostěnicemi. Dvaaosmdesátiletá řidička vozidla značky Škoda 120L jedoucí ze směru od obce Podbor na přímém úseku pravděpodobně nezvládla řízení svého vozidla, dostala smyk a vyjela mimo komunikaci. Následně se auto  ještě několikrát přetočilo přes střechu a skončilo v poli. Škoda byla předběžně odhadnuta na 10.000 Kč.

Reklama
PCR DN Kostenice 0611201801
« 1 z 2 »

Více k nehodě v našem článku > www.pardubicezive.eu/zranenou-ridicku-transportoval-vrtulnik-do-nemocnice/


Druhá událost nám byla oznámena v 18:04 hodin u obce Vysoké Chvojno.  V zatáčce ve směru na obec Chvojenec došlo k těžkému zranění šestašedesátiletého muže, který byl nalezen s jízdním kolem v silničním příkopu. Jak k celé události došlo, v současné době vyšetřujeme a žádáme možné svědky, kteří by mohli přispět k objasnění nehodového děje, aby se s informacemi obrátili na linku 158.

PCR DN Vysoke Chvojno 0611201802
« 1 z 2 »

Dechová zkouška u řidičů na místě dopravních nehod nemohla být provedena vzhledem ke zranění, které řidiči utrpěli. Oba byli letecky transportováni do Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde byly nařízeny laboratorní rozbory krve. Příčiny a okolnosti obou dopravních nehod jsou předmětem šetření dopravních policistů.

Zdroj a foto: Policie ČR

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram