Pod vlivem alkoholu nabízel sex strážníkům. Jiný se modlil…

Pardubice – Víkendová služba strážníků Městské Policie Pardubice měla zajímavé hříšníky pod vlivem alkoholu. Tady je pár příkladů…

Nemohl ani stát, ale nabízel strážníkům soulož

K podivnému chování 49letého muže homosexuální orientace vyjížděli strážníci v Pardubicích rovnou dvakrát. Napoprvé to bylo ve chvíli, kdy pod vlivem alkoholu svými nevyžádanými nabídkami sexuálního charakteru obtěžoval skupinu několika mužů. Pánové evidentně neměli zájem a to samé muži také vysvětlila naše hlídka.

Reklama

Druhé setkání proběhlo o hodinu a půl později. Ten samý muž tentokrát už byl opilý tak, že nebyl schopen se ani postavit – na vlastní nohy. Přesto však nadějí nezanechal a strážníkům ještě během převozu na záchytnou stanici zkoušel nabízet soulož. Strážník nabídku s díky odmítl.

Jediný střízlivý byl vždy pes

Oznámení o ležícím muži přijali strážníci z třídy Míru. Vedle fontány složeného v poloze modlícího se muže z blízkého východu nalezli strážníci 31letého muže, kterého trpělivě hlídal jeho pes. Ten byl ke svému značně znavenému páníčkovi připoután vodítkem. Záležitost byla s mužem vyřešena na místě zaplacením pokuty a odchodem.

Nebyl to ten den jediný případ, kdy byl střízlivý jedině pes. Těsně před půlnocí strážníci v Bubeníkových sadech budili dalšího opilého. Tentokrát šlo o 37letého muže, který opět přebral alkoholu a usnul pod stromem, hlídán svým psem. Strážníci muže i psa předali otci. Ten si pro oba přijel a odvezl je domů.

Strážníci asistovali záchranářům

U křičící ženy v ulici Stavbařů se sešla posádka záchranné služby a hlídka městské policie. Ukázalo se, že k tomu došlo akorát včas. Na místě vznikla komplikovaná situace.

Reklama

Křičící 47letá žena měla psychiatrické problémy podpořené alkoholem (2,22 promile v dechu) a zkoušela napadat záchranáře. Přítomen byl i její 45letý manžel, který nadýchal dokonce 3,59 promile alkoholu a do toho se na místě motal další notně opilý 35letý muž, který se pro změnu snažil vyprovokovat konflikt s manželem ošetřované ženy.

Výzva strážníků všem zúčastněným ke zklidnění na místě naštěstí zabrala. Opilá žena nechala záchranáře pracovat a provokatér se z místa vzdálil.

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •  
Reklama