Pardubice budou v obležení rodin: BARTH Day láká na unikátní běžecký závod a spoustu testovacích jízd…

Pardubice – Překonat Taxisův příkop nebo Irskou lavici, proběhnout se po trati slavného dostihu, otestovat automobilové novinky a užít si dětský den. Řadu lákadel chystá pro návštěvníky velkolepá akce BARTH Day, která se uskuteční 19. května v Pardubicích. „Den koncipujeme jako zábavu pro celou rodinu. Rodiče se mohou přihlásit do naprosto ojedinělého běžeckého závodu BARTH Run Velká pardubická a děti budou mít celodenní vyžití na různých atrakcích,“ prohlásil Michal Burkoň, hlavní organizátor.

Pardubice budou v polovině května pod nájezdem rodin a běžců! Již tradiční akce BARTH Day se v minulém roce zúčastnilo více než 3 500 lidí. Většina z nich si vyzkoušela, jaké to je běhat po slavném závodišti a jak se překonávají náročné překážky s příkopy. Také tentokrát si lze vybrat ze dvou tras na 5 nebo 10 kilometrů. „Závod po trati Velké pardubické je velice populární. Už nyní registrujeme stovky přihlášek. Jde o třetí ročník, doposud si ho všichni pochvalovali, šlo o nevšední zážitek,“ potvrdil za organizátory Michal Burkoň.

Reklama
Reklama

Prvních 300 startujících obdrží funkční triko nebo vak na záda s motivem Rallye Dakar. Ten, kdo se přihlásí do 10. května, bude mít startovní číslo s vlastním jménem a pamětní medaili. Občerstvení po závodě a na trati je samozřejmostí pro každého účastníka. A jaká je motivace pro vítěze? „Pro nejrychlejšího muže a ženu máme připravenou exkluzivní výhru v podobě obytného vozu na čtyři dny od BARTH Caravan v hodnotě 13 tisíc korun. Je tak možné si vyběhat parádní dovolenou,“ prohlásil Michal Burkoň, podle kterého jsou čím dál více oblíbené závody s dětmi nebo s pejsky. Kilometrová trasa je pak určená pro děti v rámci HC Dynamo rodinného běhu s místními hokejisty.

Vyhrajte auto nebo karavan!

Účastí v netradičním závodě to však nekončí, naopak! Během BARTH Day je možné si vyzkoušet při testovacích jízdách automobilové novinky značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Kia, Peugeot a Honda nebo například elektrické luxusní SUV od Tesla Motors. Na své si přijdou i vyznavači jedné stopy s možností zapůjčení motorek díky celorepublikové akci Yamaha Tour 2018. „Rádi veřejnost seznamujeme s nenovějšími vozy a technologiemi. Jsem velice rád, že jeden výherce od nás obdrží na šest měsíců zdarma Volkswagen T-Roc,“ hovořil Michal Burkoň o hlavní ceně od společnosti Autocentrum BARTH poskytující operativní leasing BARTH Operák. Stačí se dostat do slosování soutěže, která bude vyhlášená na hlavním pódiu v 18:15.

V areálu pardubického závodiště si vše užijí zejména děti. Pro ty soutěživé, které s hrací kartičkou obejdou stanoviště, jsou připravené odměny – jednou z nich je i stylový batůžek s motivem Rallye Dakar. „Na konci dne vylosujeme ze všech kartiček jednoho šťastlivce, který pojede s rodinou na výlet s karavanem,“ naladil zájemce Michal Burkoň. Aktivit pro nejmenší je v rámci BARTH Day opravdu hodně – mohou se těšit například na skákací hrady, kouzelníka, bungee trampolínu, paintball, techniku představí hasiči a vyzkoušet si bude možné také virtuální realitu.

Celou akcí Vás provede moderátor Pavel Cejnar, akreditovat se na závod můžete na stránkách www.barth-day.cz.

Zdroj a foto: BARTH Racing

Sledujte nás a sdílejte:
Reklama
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram